September nie len pre školákov...

11.09.2017

Síce to nie je prvý mesiac v roku, kedy ešte pod nátlakom všetkým decembrových predsavzatí skúšame opäť raz byť lepšími a úspešnejšími, ale určite je to prvý mesiac, v rámci ktorého viacerí z nás musia na sebe zamakať a trošku sa zaprieť.

Tí menší v školských laviciach no a my sa musíme tlačiť bližšie k svojim vysneným métam. A tie sú naozaj rôzne.

Pokiaľ ste si vyfantazírovali svoj ,,dream job" profesionálnej baletky a tiež si už pár rokov hovoríte, že zhodiť 10 kíl by nebolo až tak od veci, je asi celkom zreteľné ktorým bodom na zozname tzv. novoročných predsavzatí začnete.:-) ( Tých nových rokov už bolo, však ? )

Avšak sú aj situácie, kedy začať a vôbec rozhodnúť sa ktorým smerom sa to teda treba vydať, aby sme na tej ceste neminuli pánka menom ÚSPECH, vôbec nie je jednoduché.

Mapy nám veru priatelia, do rúk nikto nedá, ale ako sa už aj v BIBLII písalo ( a to je fakt múdra kniha), : ,, KLOPTE, A BUDE VÁM OTVORENÉ"J - Presne tak, treba iba poznať tie správne dvere, na ktoré keď jemne zaťukáte, otvorí Vám ktosi veci znalý a odborne školený a povie Vám ...KUDY A KAM :-)

Na to som tu napríklad ja... Nieže by som sa chcela chváliť, ale skĺbením rôznych prístupov a môjho (ehm) osobného kúzla a talentu Vám tak trošku dokážem pomôcť.

Asi sa pýtate čím konkrétne a v akých záležitostiach...

  • Koučing /- pre všetkých ,,bizňismenov", ľudí, čo sa kývu vo vetre, ale sa stále nerozhýbali, pre večných hľadačov cieľa a všetkých ostatných smrteľníkov túžiacich po 60 minútach, kedy by ich niekto vážne počúval. :-)
  • Školenia, workshopy, lektoring na mieru pre firmy a väčšie skupiny - Problémy často neriešia iba jednotlivci, ale tiež väčšie celky, ako sú firmy a skupiny, v ktorých pre uvoľnenie napätia a nastolenie nových možností je nutné pracovať na cieľoch skupinovo. Tieto školenia sa môžu dotýkať tém akými sú komunikácia, asertivita, práca s ľuďmi, práca v tíme, riešenie konfliktov, motivácia...

V prípade, že sa rozhodnete už v septembri zmeniť svoj život a pracovať na sebe a svojich plánoch v plnom nasadení, neváhajte ma kontaktovať, alebo navštíviť v mojej ,, liečebni zanedbaných predsavzatí" , ktorá sa nachádza v Lučenci v Dome služieb.

Bližšie info poskytnem na telefónnom čísle : 0907 088 969.

S láskou Vaša koučka, lektorka a sprievodkyňa na ceste za úspechom 

Janette Horstmann