Začína program "Po špirále k úspechu"

07.03.2022

Chcete konečne dosiahnuť svoj cieľ? Vďaka programu "Po špirále k úspechu" a mastermind skupine sa vám to podarí jednoduchšie a rýchlejšie. Určite ste sa už neraz ocitli pred prekážkami, ktoré vám bránili v dosahovaní svojich snov a cieľov. Ak je na to človek sám, niekedy nevie, ako sa s problémom vysporiadať. Prípadný neúspech môže oslabiť váš elán a túžbu napredovať. Mastermind skupiny vznikli preto, aby ste sa takýmto komplikáciám vyhli. Ak chcete pracovať na svojich osobných alebo pracovných cieľoch, je potrebné obklopovať sa rovnako zmýšľajúcimi ľuďmi. Tí vás dokážu podporiť a potiahnuť so sebou dopredu. Navzájom si môžete radiť, inšpirovať sa alebo dávať návrhy a odporúčania na zlepšenie. Skoncujte raz a navždy s neúspechom a neustálymi začiatkami. Dostaňte sa konečne do vytúženého cieľa a rozvíjajte popri tom aj svoj potenciál. V Mastermind skupine vás čakajú 3 mesiace plné podpory nielen od profesionálnej koučky, ale taktiež od ostatných členov. Zabudnite na teóriu a omáčky, s ktorými by ste strácali čas. Pripravte sa na praktické rady, ktoré môžete okamžite aplikovať do svojho života alebo podnikania a ktoré vám pomôžu na vašej ceste za úspechom. Vstupom do Mastermind skupiny získate hneď niekoľko výhod:

➔ 15 vyhradených minút pre seba, počas ktorých môžete zdieľať svoje ciele, myšlienky alebo prekážky, ktoré vám ležia v ceste.

➔ Získate viacero pohľadov na váš problém.

➔ Spoznáte svoje silné a slabé stránky.

➔ Energia a podpora celej skupiny vás budú poháňať vpred.

➔ Budete mať silnejšiu motiváciu na splnenie záväzku, ktorý si dáte pred ostatnými členmi skupiny.

➔ Dostanete spätnú väzbu na to, čo robíte dobre a v čom je potrebné zlepšenie.

➔ Konečne sa dostavia výsledky, na ktoré ste tak dlho čakali.

Mastermind skupina sa stretáva každé dva týždne po dobu 3 mesiacov. Počas šiestich stretnutí môžete predostrieť svoj problém, na ktorý sa všetci spoločne pozrú a pomôžu vám ho vyriešiť. Vy sa rovnako môžete podieľať na podpore ostatných členov, vďaka čomu získate množstvo nových podnetov a možností. Je dokázané, že stretávanie s inými úspešnými ľuďmi dokáže rozvíjať váš potenciál a pomáhať zlepšovať výsledky a celkový život. Investujte do seba a táto investícia sa vám vráti niekoľkonásobne. Nebuďte na všetko sami a prijmite rady a pomoc od ostatných. Buďte otvorení novým príležitostiam. 

Chcem sa prihlásiť :-)

Teším sa na Vás.

s láskou 

Janette Horstmann