Referencie

MEGA Education, s.r.o.

Personálno-vzdelávacia spoločnosť

"S pani Janette Horstmann sme nadviazali spoluprácu v oblasti školení výberu zamestnancov pre zamestnancov ľudských zdrojov. Jej lektorský výkon bol na profesionálnej úrovni a stretol sa s veľmi pozitívnym ohlasom účastníkov kurzov. Pani Horstmann považujeme za spoľahlivú lektorku, ktorá využíva interaktívne metódy, výklad prispôsobuje každému typu publika a dokáže naplniť aj jeho najnáročnejšie potreby." 

Martina Magic

Kouč, lektor

Keď som Janette Horstmann oslovila, že by som potrebovala koučovacie sedenie, neváhala a dohodli sme si okamžite čas. Počas koučovacieho sedenia som nesmierne oceňovala jej energiu a aktívne počúvanie. Okrem toho, že majstrovsky kládla otázky, spravila pre mňa niečo, z čoho čerpám doteraz (pretože s tou témou žijem stále - zatiaľ). Pomohla mi vopred si zažiť, aké úžasné to bude, keď vydržím a svoju tému vyriešim. A to mi pomáha byť silná aj naďalej. Žany, veľmi ďakujem a teším sa na ďalšie príležitosti.

Jana Uková

Konateľka/EXJUDITURE, s.r.o.

"Janette Horstmann ma koučovala prostredníctvom skype videohovoru. Pre mňa to bola týmto spôsobom nová skúsenosť a môžem povedať, že veľmi pozitívna. V minulosti som mala viacerých koučov, ale ani jeden nemal prístup, ako Janette - chápavý, povzbudzujúci. Spoločne sme prišli na chyby, našli sme cesty a určili si priority a víziu do budúcnosti. Janette vie dopodrobna "rozpitvať" osobnosť človeka, myslím to v pozitívnom slova zmysle a nastaviť človeku zrkadlo. Nechala ma, aby som na to prišla sama, len mi ukazovala cestu, navigovala ma, čo bol doteraz najlepší prístup, aký som pri koučingu zažila. Ďakujem Janette"

Erika Urbančoková

Finančný sprostredkovateľ

"V období úplnej stagnácie, v osobnej aj biznisovej oblasti svojho života, som sa dostala k možnosti Koučovacieho rozhovoru s Janette. Fascinujúci je fakt, že odpovede som si pod jej vedením dala sama a tak isto som si bola konečne schopná stanoviť kroky a postupy, ktoré ma povedú k dosiahnutiu svojich cieľov. Oceňujem úprimný záujem zo strany koučky, jej profesionálny, ale zároveň ľudský prístup a vedenie."

Soňa Sun Sajenková

Spisovateľka, moderátorka

V prvom rade chcem povedať, že keby mi v dnešnej dobe plnej novovzniknutých preškolených ,,odborníkov" ponúkol niekto možnosť koučingu ako cesty za spoznaním vlastného potenciálu a možností, asi ho pošlem ( viete kam) :) 

Čo ale v prípade, že Vás očarí príjemná, už na prvý pohľad terapeuticky pôsobiaca mladá dáma a Vy sa jednoducho oddáte predstave ,,čo ak?"... 

A fakt, ono to prišlo - TREFA do čierneho a rovno uprostred čela - tak sa mi rozjasnilo, že teraz nie len že robím, čo ma baví, cítim sa slobodne, šťastne, bio, eko, fit a neviem ešte ako v rámci dnešných trendov, ale tiež verím koučingu:) 

Musím však povedať, že nie hocijákemu, pretože berúc do úvahy metódy, postupy a vymoženosti tejto skvelej techniky, jedno je neodškriepiteľné - musí ju praktizovať kvalitný kouč - a tým rozhodne Janette JE!!! 

Ďakujem a vrele odprúčam všetkým, čo sa zasekli ako zips na starom svetri :)

Howk :)